carat_cubd1253c0
CARAT CUBD1253C0 Premium slijpkop voor beton 125 x 22,23 mm
 83,20 incl. BTW
Op voorraad, onmiddelijk leverbaar we hebben 1 producten op voorraad.
Productomschrijving:
  • Dustec slijpkoppen premium, type beton
  • Hoge kwaliteit, zeer lange levensduur
  • Dubbele rij segmenten
  • Voor het slijpen van beton en harde steensoorten
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 125 mm
  • Maat aansluiting: 22,2 mm
  • Voor materiaal: Beton
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452998885
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CUBD1253C0
Diameter (schijf)
125 mm
Maat aansluiting
22,2 mm
Voor materiaal
Beton
Diameter
125 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
4 mm